MS27467T15B19SD
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T15B19SD
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 19C 19#20 SKT PLUG
Ngā Rauemi: MS27467T15B19SD.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T15B19SD
Tau Wae MS27467T15B19SD Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1329 pcs Pepa Raraunga MS27467T15B19SD.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL D
Rahi Hiku - Whakauru 15-19 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-36296
Whakatakotoranga D Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets
Tae Olive Green Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T15B35A
MS27467T15B35A
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 37POS INLINE
I roto i te taonga: 5770 pcs
Tikiake: MS27467T15B35A.pdf
RFQ
MS27467T15B19SBLC
MS27467T15B19SBLC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE
I roto i te taonga: 1647 pcs
Tikiake: MS27467T15B19SBLC.pdf
RFQ
MS27467T15B19SD
MS27467T15B19SD
Whakaahuatanga: LJT 19C 19#20 SKT PLUG
Tikiake: MS27467T15B19SD.pdf