MS27467T15B19SA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T15B19SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 19C 19#20 SKT PLUG
Ngā Rauemi: MS27467T15B19SA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T15B19SA
Tau Wae MS27467T15B19SA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 2088 pcs Pepa Raraunga MS27467T15B19SA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL D
Rahi Hiku - Whakauru 15-19 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-36292
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets
Tae Olive Green Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T15B19S
MS27467T15B19S
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1763 pcs
Tikiake: MS27467T15B19S.pdf
RFQ
MS27467T15B19SA
MS27467T15B19SA
I roto i te taonga: 1254 pcs
Tikiake: MS27467T15B19SA.pdf
RFQ
MS27467T15B19SB
MS27467T15B19SB
Tikiake: MS27467T15B19SB.pdf
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Tikiake: MS27467T15B19S.pdf
MS27467T15B19SB-LC
MS27467T15B19SB-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE
Tikiake: MS27467T15B19SB-LC.pdf
MS27467T15B19PL
MS27467T15B19PL
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 19POS INLINE
Tikiake: MS27467T15B19PL.pdf
MS27467T15B19SA-LC
MS27467T15B19SA-LC
Tikiake: MS27467T15B19SA-LC.pdf
MS27467T15B19PD-LC
MS27467T15B19PD-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE
Tikiake: MS27467T15B19PD-LC.pdf
MS27467T15B19SA-LC
MS27467T15B19SA-LC
MS27467T15B19PLC
MS27467T15B19PLC
Tikiake: MS27467T15B19PLC.pdf
Whakaahuatanga: CONN PLUG 19POS STRAIGHT W/SCKT
Tikiake: MS27467T15B19SB.pdf
MS27467T15B19SAL
MS27467T15B19SAL
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE
Tikiake: MS27467T15B19SAL.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel