MS27467T15B18SA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T15B18SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS27467T15B18SA.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T15B18SA
Tau Wae MS27467T15B18SA Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1179 pcs Pepa Raraunga MS27467T15B18SA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 15-18 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SMS27467T15B18SA
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 18 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 1 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata 7.5A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Olive Drab
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T15B18S-U
MS27467T15B18S-U
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: MS27467T15B18S
I roto i te taonga: 1174 pcs
Tikiake: MS27467T15B18S-U.pdf
RFQ
MS27467T15B18S-LC
MS27467T15B18S-LC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG STRGHT 18POS SKT
I roto i te taonga: 2707 pcs
Tikiake: MS27467T15B18S-LC.pdf
RFQ
MS27467T15B18SALC
MS27467T15B18SALC
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 18POS INLINE
Tikiake: MS27467T15B18SALC.pdf
MS27467T15B18SA
MS27467T15B18SA
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS27467T15B18SA.pdf
MS27467T15B18SA
MS27467T15B18SA
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Tikiake: MS27467T15B18SA.pdf
MS27467T15B18S-US
MS27467T15B18S-US
Whakaahuatanga: LJT 18C 18#20 SKT PLUG
Tikiake: MS27467T15B18S-US.pdf
MS27467T15B18SA-LC
MS27467T15B18SA-LC
MS27467T15B18S-UWHBSB2
MS27467T15B18S-UWHBSB2
Tikiake: MS27467T15B18S-UWHBSB2.pdf
MS27467T15B18SA-LC
MS27467T15B18SA-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 18POS INLINE
MS27467T15B18S
MS27467T15B18S
Tikiake: MS27467T15B18S.pdf
MS27467T15B18SAL
MS27467T15B18SAL
Tikiake: MS27467T15B18SAL.pdf
MS27467T15B18SB
MS27467T15B18SB
Tikiake: MS27467T15B18SB.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel