MS27467T15B18PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T15B18PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 18C 18#20 PIN PLUG
Ngā Rauemi: MS27467T15B18PA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T15B18PA
Tau Wae MS27467T15B18PA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1950 pcs Pepa Raraunga MS27467T15B18PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL D
Rahi Hiku - Whakauru 15-18 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-36266
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 18 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Olive Green Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T15B18PA
MS27467T15B18PA
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1456 pcs
Tikiake: MS27467T15B18PA.pdf
RFQ
MS27467T15B18P-LC
MS27467T15B18P-LC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG STRGHT 18POS PIN
I roto i te taonga: 2365 pcs
Tikiake: MS27467T15B18P-LC.pdf
RFQ
MS27467T15B18PA-LC
MS27467T15B18PA-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 18POS INLINE
Tikiake: MS27467T15B18PA-LC.pdf
MS27467T15B18PA-LC
MS27467T15B18PA-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 18POS INLINE
MS27467T15B18P-UW
MS27467T15B18P-UW
Tikiake: MS27467T15B18P-UW.pdf
MS27467T15B18P-UBSB2
MS27467T15B18P-UBSB2
Tikiake: MS27467T15B18P-UBSB2.pdf
MS27467T15B18PAL
MS27467T15B18PAL
Tikiake: MS27467T15B18PAL.pdf
MS27467T15B18P-USB3
MS27467T15B18P-USB3
Tikiake: MS27467T15B18P-USB3.pdf
MS27467T15B18PALC
MS27467T15B18PALC
Tikiake: MS27467T15B18PALC.pdf
MS27467T15B18P-U
MS27467T15B18P-U
Tikiake: MS27467T15B18P-U.pdf
MS27467T15B18PA
MS27467T15B18PA
Tikiake: MS27467T15B18PA.pdf
MS27467T15B18P-UWHBSB2
MS27467T15B18P-UWHBSB2
Tikiake: MS27467T15B18P-UWHBSB2.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel