MS27467T15B18AA
MS27467T15B18AA
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 18POS INLINE
I roto i te taonga: 5039 pcs
Tikiake: MS27467T15B18AA.pdf
RFQ
MS27467T15B18AB
MS27467T15B18AB
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG STRGHT 18POS PIN
I roto i te taonga: 2239 pcs
Tikiake: MS27467T15B18AB.pdf
RFQ
MS27467T15B18AA
MS27467T15B18AA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 18C 18#20 PIN PLUG
Tikiake: MS27467T15B18AA.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel