MS27467T13B4SA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T13B4SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 4POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS27467T13B4SA.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T13B4SA
Tau Wae MS27467T13B4SA Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 4POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1630 pcs Pepa Raraunga MS27467T13B4SA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 13-4 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SMS27467T13B4SA
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 4 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 1 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata 13A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Olive Drab
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T13B4S-CG
MS27467T13B4S-CG
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG 4POS STRGHT W/SKT
I roto i te taonga: 1240 pcs
Tikiake: MS27467T13B4S-CG.pdf
RFQ
MS27467T13B4SA-LC
MS27467T13B4SA-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG FMALE 4POS INLINE
I roto i te taonga: 2619 pcs
Tikiake: MS27467T13B4SA-LC.pdf
RFQ
MS27467T13B4S
MS27467T13B4S
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 4POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS27467T13B4S.pdf
Tikiake: MS27467T13B4S.pdf
MS27467T13B4S-LC
MS27467T13B4S-LC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG STRGHT 4POS SKT
Tikiake: MS27467T13B4S-LC.pdf
MS27467T13B4SB
MS27467T13B4SB
Tikiake: MS27467T13B4SB.pdf
MS27467T13B4SA-LC
MS27467T13B4SA-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 4POS INLINE
Tikiake: MS27467T13B4SA-LC.pdf
MS27467T13B4SA-LC
MS27467T13B4SA-LC
Tikiake: MS27467T13B4SA-LC.pdf
MS27467T13B4SA
MS27467T13B4SA
Tikiake: MS27467T13B4SA.pdf
MS27467T13B4SAL
MS27467T13B4SAL
Tikiake: MS27467T13B4SAL.pdf
MS27467T13B4SA
MS27467T13B4SA
Tikiake: MS27467T13B4SA.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel