MS27466T25Z61PA
Hua Hua
Tau Wae: MS27466T25Z61PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 61C 61#20 PIN RECP
Ngā Rauemi: MS27466T25Z61PA.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 924 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 924 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27466T25Z61PA
Tau Wae MS27466T25Z61PA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 924 pcs Pepa Raraunga MS27466T25Z61PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL J
Rahi Hiku - Whakauru 25-61 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-35839
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 61 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A