MS27466T25Z46SA
Hua Hua
Tau Wae: MS27466T25Z46SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 46C MIXED SKT RECP
Ngā Rauemi: MS27466T25Z46SA.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 699 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 699 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27466T25Z46SA
Tau Wae MS27466T25Z46SA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 699 pcs Pepa Raraunga MS27466T25Z46SA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL J
Rahi Hiku - Whakauru 25-46 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-35822
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 46 (44 + 2 Coax) Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 46 (44 + 2 Coax) Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A, 45A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Black Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27466T25Z46P-LC
MS27466T25Z46P-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 46C MIXED PIN RECP
I roto i te taonga: 1164 pcs
Tikiake: MS27466T25Z46P-LC.pdf
RFQ
MS27466T25Z46BA
MS27466T25Z46BA
Whakaahuatanga: 8LT 46C MIXED SKT RECP
I roto i te taonga: 1524 pcs
Tikiake: MS27466T25Z46BA.pdf
RFQ
MS27466T25Z46S
MS27466T25Z46S
I roto i te taonga: 669 pcs
Tikiake: MS27466T25Z46S.pdf
MS27466T25Z46PA-LC
MS27466T25Z46PA-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 46POS PNL MT
Tikiake: MS27466T25Z46PA-LC.pdf
MS27466T25Z4B
MS27466T25Z4B
Whakaahuatanga: 8LT 56C 48#20 8#16 SKT RECP
Tikiake: MS27466T25Z4B.pdf
MS27466T25Z46SA-LC
MS27466T25Z46SA-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 46POS PNL MT