MS27466T25Z24BA
MS27466T25Z24BA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 24C 12#16 12#12 SKT RECP
I roto i te taonga: 1330 pcs
Tikiake: MS27466T25Z24BA.pdf
RFQ
MS27466T25Z24P-LC
MS27466T25Z24P-LC
Whakaahuatanga: 8LT 24C 12#16 12#12 PIN RECP
I roto i te taonga: 1104 pcs
Tikiake: MS27466T25Z24P-LC.pdf
RFQ
MS27466T25Z19S
MS27466T25Z19S
Whakaahuatanga: 8LT 19C 19#12 SKT RECP
I roto i te taonga: 915 pcs
Tikiake: MS27466T25Z19S.pdf
MS27466T25Z24PA-LC
MS27466T25Z24PA-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 24POS PNL MT
Tikiake: MS27466T25Z24PA-LC.pdf
MS27466T25Z24A
MS27466T25Z24A
Tikiake: MS27466T25Z24A.pdf
MS27466T25Z24P
MS27466T25Z24P
I roto i te taonga: 852 pcs
Tikiake: MS27466T25Z24P.pdf
MS27466T25Z19SA
MS27466T25Z19SA
Tikiake: MS27466T25Z19SA.pdf
MS27466T25Z24AA
MS27466T25Z24AA
I roto i te taonga: 936 pcs
Tikiake: MS27466T25Z24AA.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel