MS27466T25F61PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27466T25F61PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS27466T25F61PA.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27466T25F61PA
Tau Wae MS27466T25F61PA Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1755 pcs Pepa Raraunga MS27466T25F61PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-61 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SMS27466T25F61PA
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 61 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 7.5A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27466T25F61P
MS27466T25F61P
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1595 pcs
Tikiake: MS27466T25F61P.pdf
RFQ
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
I roto i te taonga: 1752 pcs
Tikiake: MS27466T25F61P.pdf
RFQ
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity