MS27466T25B61SA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27466T25B61SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 61C 61#20 SKT RECP
Ngā Rauemi: MS27466T25B61SA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27466T25B61SA
Tau Wae MS27466T25B61SA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1168 pcs Pepa Raraunga MS27466T25B61SA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL J
Rahi Hiku - Whakauru 25-61 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-35738
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 61 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Olive Green Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27466T25B61S
MS27466T25B61S
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1185 pcs
Tikiake: MS27466T25B61S.pdf
RFQ
MS27466T25B61SA
MS27466T25B61SA
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
I roto i te taonga: 1263 pcs
Tikiake: MS27466T25B61SA.pdf
RFQ
MS27466T25B61SB
MS27466T25B61SB
Tikiake: MS27466T25B61SB.pdf
MS27466T25B61SA-LC
MS27466T25B61SA-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT
Tikiake: MS27466T25B61SA-LC.pdf
MS27466T25B61S-LC
MS27466T25B61S-LC
Tikiake: MS27466T25B61S-LC.pdf
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Tikiake: MS27466T25B61S.pdf
MS27466T25B61PL
MS27466T25B61PL
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT
Tikiake: MS27466T25B61PL.pdf
MS27466T25B61SA-LC
MS27466T25B61SA-LC
MS27466T25B61SAL
MS27466T25B61SAL
Tikiake: MS27466T25B61SAL.pdf
Whakaahuatanga: 8LT 61C 61#20 SKT RECP
Tikiake: MS27466T25B61SB.pdf
MS27466T25B61PD
MS27466T25B61PD
Whakaahuatanga: MS27466T25B61PD
Tikiake: MS27466T25B61PD.pdf
MS27466T25B61SA
MS27466T25B61SA
Tikiake: MS27466T25B61SA.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel