MS27466T25B46PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27466T25B46PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 46POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS27466T25B46PA.pdf
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27466T25B46PA
Tau Wae MS27466T25B46PA Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 46POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1092 pcs Pepa Raraunga MS27466T25B46PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-46 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SMS27466T25B46PA
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 46 (44 + 2 Coax) Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 1 Weeks
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A, 45A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Olive Drab
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27466T25B46PAL
MS27466T25B46PAL
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG MALE 46POS PNL MT
I roto i te taonga: 2189 pcs
Tikiake: MS27466T25B46PAL.pdf
RFQ
MS27466T25B46PB-LC
MS27466T25B46PB-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 46POS PNL MT
I roto i te taonga: 1249 pcs
Tikiake: MS27466T25B46PB-LC.pdf
RFQ
MS27466T25B46P
MS27466T25B46P
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 46POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 994 pcs
Tikiake: MS27466T25B46P.pdf
MS27466T25B46PB
MS27466T25B46PB
I roto i te taonga: 972 pcs
Tikiake: MS27466T25B46PB.pdf
MS27466T25B46AA
MS27466T25B46AA
Whakaahuatanga: 8LT 46C MIXED PIN RECP
Tikiake: MS27466T25B46AA.pdf
MS27466T25B46PA-LC
MS27466T25B46PA-LC
Tikiake: MS27466T25B46PA-LC.pdf
MS27466T25B43SL
MS27466T25B43SL
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT 43POS WALLMNT SCKT
Tikiake: MS27466T25B43SL.pdf
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
I roto i te taonga: 723 pcs
Tikiake: MS27466T25B46PB.pdf
I roto i te taonga: 797 pcs
Tikiake: MS27466T25B46P.pdf
MS27466T25B46B
MS27466T25B46B
Whakaahuatanga: 8LT 46C MIXED SKT RECP
Tikiake: MS27466T25B46B.pdf
MS27466T25B46AB
MS27466T25B46AB
Tikiake: MS27466T25B46AB.pdf
MS27466T25B46PA
MS27466T25B46PA
Whakaahuatanga: LJT 46C 40#20 4#16 2#8(COAX) P
Tikiake: MS27466T25B46PA.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel