MS27466T25B37SN
Hua Hua
Tau Wae: MS27466T25B37SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 37C 37#16 SKT RECP
Ngā Rauemi: MS27466T25B37SN.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27466T25B37SN
Tau Wae MS27466T25B37SN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1218 pcs Pepa Raraunga MS27466T25B37SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL J
Rahi Hiku - Whakauru 25-37 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-35691
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 37 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 13A