MS27466T25B29SB
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27466T25B29SB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 29C 29#16 SKT RECP
Ngā Rauemi: MS27466T25B29SB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27466T25B29SB
Tau Wae MS27466T25B29SB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1248 pcs Pepa Raraunga MS27466T25B29SB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL J
Rahi Hiku - Whakauru 25-29 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-35678
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 29 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 29 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Olive Green Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27466T25B29SB
MS27466T25B29SB
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 29POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 781 pcs
Tikiake: MS27466T25B29SB.pdf
RFQ
MS27466T25B29SAL
MS27466T25B29SAL
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT 29POS WALLMNT SCKT
I roto i te taonga: 2314 pcs
Tikiake: MS27466T25B29SAL.pdf
RFQ
MS27466T25B29SA-LC
MS27466T25B29SA-LC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT FLANGE 29POS SKT
I roto i te taonga: 2489 pcs
Tikiake: MS27466T25B29SA-LC.pdf
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 29POS PNL MT
MS27466T25B29SB
MS27466T25B29SB
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Tikiake: MS27466T25B29SB.pdf
MS27466T25B29SC
MS27466T25B29SC
Whakaahuatanga: CONN RCPT 29POS FLANGE W/SKT
Tikiake: MS27466T25B29SC.pdf
MS27466T25B29SL
MS27466T25B29SL
Tikiake: MS27466T25B29SL.pdf
MS27466T25B29SB-LC
MS27466T25B29SB-LC
Tikiake: MS27466T25B29SB-LC.pdf
MS27466T25B29SA
MS27466T25B29SA
I roto i te taonga: 871 pcs
Tikiake: MS27466T25B29SA.pdf
MS27466T25B29SC-LC
MS27466T25B29SC-LC
Tikiake: MS27466T25B29SC-LC.pdf
MS27466T25B29SB-LC
MS27466T25B29SB-LC
MS27466T25B29SD
MS27466T25B29SD
Whakaahuatanga: MS27466T25B29SD
Tikiake: MS27466T25B29SD.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel