MS27466T25B19SA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27466T25B19SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS27466T25B19SA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27466T25B19SA
Tau Wae MS27466T25B19SA Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1805 pcs Pepa Raraunga MS27466T25B19SA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-19 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SMS27466T25B19SA
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 1 Weeks
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata 23A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Olive Drab
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27466T25B19SA-LC
MS27466T25B19SA-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
I roto i te taonga: 1903 pcs
Tikiake: MS27466T25B19SA-LC.pdf
RFQ
MS27466T25B19SA
MS27466T25B19SA
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT
I roto i te taonga: 1470 pcs
Tikiake: MS27466T25B19SA.pdf
RFQ
MS27466T25B19S
MS27466T25B19S
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS27466T25B19S.pdf
MS27466T25B19SB
MS27466T25B19SB
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
I roto i te taonga: 752 pcs
Tikiake: MS27466T25B19SB.pdf
Whakaahuatanga: 8LT 19C 19#12 SKT RECP
Tikiake: MS27466T25B19SB.pdf
MS27466T25B19PC-LC
MS27466T25B19PC-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
Tikiake: MS27466T25B19PC-LC.pdf
Whakaahuatanga: CONN RCPT 19POS WALL MT W/SCKT
Tikiake: MS27466T25B19S.pdf
MS27466T25B19S-LC
MS27466T25B19S-LC
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT FLANGE 19POS SKT
Tikiake: MS27466T25B19S-LC.pdf
MS27466T25B19SA-LC
MS27466T25B19SA-LC
MS27466T25B19SA
MS27466T25B19SA
I roto i te taonga: 771 pcs
Tikiake: MS27466T25B19SA.pdf
MS27466T25B19SAL
MS27466T25B19SAL
Tikiake: MS27466T25B19SAL.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel