MS27466T23Z53PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27466T23Z53PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 53C 53#20 PIN RECP
Ngā Rauemi: MS27466T23Z53PA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27466T23Z53PA
Tau Wae MS27466T23Z53PA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1184 pcs Pepa Raraunga MS27466T23Z53PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL H
Rahi Hiku - Whakauru 23-53 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-35628
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 53 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 53 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A