MS27466T23F53PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27466T23F53PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 53POS WALL MNT W/PINS
Ngā Rauemi: MS27466T23F53PA.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27466T23F53PA
Tau Wae MS27466T23F53PA Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT 53POS WALL MNT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1896 pcs Pepa Raraunga MS27466T23F53PA.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Nickel Plated, Electroless
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa SMS27466T23F53PA
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 53
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Waehanga Kaihanga MS27466T23F53PA
Kua whakaratohia te Taimana Nui 23-53 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 53 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 53POS WALL MNT W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock
Whakaaetanga Mea A Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Taara Taea -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27466T23F53PC
MS27466T23F53PC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 53POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1477 pcs
Tikiake: MS27466T23F53PC.pdf
RFQ
MS27466T23F53PA
MS27466T23F53PA
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
I roto i te taonga: 1740 pcs
Tikiake: MS27466T23F53PA.pdf
RFQ
MS27466T23F53P
MS27466T23F53P
Tikiake: MS27466T23F53P.pdf
MS27466T23F53PA
MS27466T23F53PA
Tikiake: MS27466T23F53PA.pdf
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Tikiake: MS27466T23F53P.pdf
MS27466T23F53PAL
MS27466T23F53PAL
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 53POS PNL MT