MS27466T23B55SA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27466T23B55SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 55C 55#20 SKT RECP
Ngā Rauemi: MS27466T23B55SA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 956 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 956 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27466T23B55SA
Tau Wae MS27466T23B55SA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 956 pcs Pepa Raraunga MS27466T23B55SA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL H
Rahi Hiku - Whakauru 23-55 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-35601
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 55 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Olive Green Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27466T23B55SB-LC
MS27466T23B55SB-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 55POS PNL MT
I roto i te taonga: 2592 pcs
Tikiake: MS27466T23B55SB-LC.pdf
RFQ
MS27466T23B55S-LC
MS27466T23B55S-LC
I roto i te taonga: 5996 pcs
Tikiake: MS27466T23B55S-LC.pdf
RFQ
MS27466T23B55S
MS27466T23B55S
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS27466T23B55S.pdf
MS27466T23B55SC
MS27466T23B55SC
Tikiake: MS27466T23B55SC.pdf
MS27466T23B55SA-LC
MS27466T23B55SA-LC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT FLANGE 55POS SKT
Tikiake: MS27466T23B55SA-LC.pdf
MS27466T23B55PD
MS27466T23B55PD
Whakaahuatanga: MS27466T23B55PD
Tikiake: MS27466T23B55PD.pdf
MS27466T23B55SD
MS27466T23B55SD
Whakaahuatanga: MS27466T23B55SD
Tikiake: MS27466T23B55SD.pdf
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Tikiake: MS27466T23B55S.pdf
MS27466T23B55SC-LC
MS27466T23B55SC-LC
Tikiake: MS27466T23B55SC-LC.pdf
MS27466T23B55SA
MS27466T23B55SA
Tikiake: MS27466T23B55SA.pdf
MS27466T23B55SB
MS27466T23B55SB
Tikiake: MS27466T23B55SB.pdf
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 55C 55#20 SKT RECP
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel