MS27466T23B55PA
MS27466T23B55PA
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN RCPT 55POS FLANGE W/PINS
I roto i te taonga: 1657 pcs
Tikiake: MS27466T23B55PA.pdf
RFQ
MS27466T23B55PA-LC
MS27466T23B55PA-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT
I roto i te taonga: 2728 pcs
Tikiake: MS27466T23B55PA-LC.pdf
RFQ
MS27466T23B55PA
MS27466T23B55PA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 55C 55#20 PIN RECP
Tikiake: MS27466T23B55PA.pdf
MS27466T23B55JC
MS27466T23B55JC
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS27466T23B55JC.pdf
MS27466T23B55PA
MS27466T23B55PA
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS27466T23B55PA.pdf
MS27466T23B55JA-LC
MS27466T23B55JA-LC
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT FLANGE 55POS SKT
Tikiake: MS27466T23B55JA-LC.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel