MS27466T23B53SA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27466T23B53SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS27466T23B53SA.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27466T23B53SA
Tau Wae MS27466T23B53SA Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1085 pcs Pepa Raraunga MS27466T23B53SA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL H
Rahi Hiku - Whakauru 23-53 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SMS27466T23B53SA
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 53 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 53 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata 7.5A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Olive Green
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27466T23B53SA
MS27466T23B53SA
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1217 pcs
Tikiake: MS27466T23B53SA.pdf
RFQ
MS27466T23B53SB
MS27466T23B53SB
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
I roto i te taonga: 1561 pcs
Tikiake: MS27466T23B53SB.pdf
RFQ
MS27466T23B53S
MS27466T23B53S
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Tikiake: MS27466T23B53S.pdf
MS27466T23B53PL
MS27466T23B53PL
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 53POS PNL MT
Tikiake: MS27466T23B53PL.pdf
I roto i te taonga: 735 pcs
Tikiake: MS27466T23B53S.pdf
I roto i te taonga: 815 pcs
Tikiake: MS27466T23B53SB.pdf
MS27466T23B53S-LC
MS27466T23B53S-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 53POS PNL MT
Tikiake: MS27466T23B53S-LC.pdf
MS27466T23B53SAL
MS27466T23B53SAL
Tikiake: MS27466T23B53SAL.pdf
MS27466T23B53SA-LC
MS27466T23B53SA-LC
Tikiake: MS27466T23B53SA-LC.pdf
MS27466T23B53SA-LC
MS27466T23B53SA-LC
MS27466T23B53SB-LC
MS27466T23B53SB-LC
Tikiake: MS27466T23B53SB-LC.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel