MS27466T23B21SL
Hua Hua
Tau Wae: MS27466T23B21SL
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT
Ngā Rauemi: MS27466T23B21SL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27466T23B21SL
Tau Wae MS27466T23B21SL Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2818 pcs Pepa Raraunga MS27466T23B21SL.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 23-21
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Cadmium
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa SMS27466T23B21SL Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 21
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 1 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa Environment Resistant Kei roto -
Tae Housing Olive Drab Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 21 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa - Ko te Hononga Nuturu -
Momo Hoapā Crimp Rahi Hoapā 16
Hoahoa Whakapā Circular Momo Hononga Receptacle Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27466T23B21SD
MS27466T23B21SD
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: MS27466T23B21SD
I roto i te taonga: 2585 pcs
Tikiake: MS27466T23B21SD.pdf
RFQ
MS27466T23B35A
MS27466T23B35A
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT 100POS WALL MT PIN