MS27466T23B21PA
Hua Hua
Tau Wae: MS27466T23B21PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 21C 21#16 PIN RECP
Ngā Rauemi: MS27466T23B21PA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27466T23B21PA
Tau Wae MS27466T23B21PA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1603 pcs Pepa Raraunga MS27466T23B21PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL H
Rahi Hiku - Whakauru 23-21 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-35578
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 21 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 21 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Olive Green Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27466T23B21P
MS27466T23B21P
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP