MS27466T21F41SAL
Hua Hua
Tau Wae: MS27466T21F41SAL
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT
Ngā Rauemi: MS27466T21F41SAL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27466T21F41SAL
Tau Wae MS27466T21F41SAL Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2306 pcs Pepa Raraunga MS27466T21F41SAL.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 21-41
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Nickel
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa SMS27466T21F41SAL Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 41
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa Environment Resistant Kei roto -
Tae Housing Silver Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa - Ko te Hononga Nuturu -
Momo Hoapā Crimp Rahi Hoapā 20
Hoahoa Whakapā Circular Momo Hononga Receptacle Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27466T21F41SA
MS27466T21F41SA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP