MS27466T21F41PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27466T21F41PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 41POS WALL MNT W/PINS
Ngā Rauemi: MS27466T21F41PA.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27466T21F41PA
Tau Wae MS27466T21F41PA Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT 41POS WALL MNT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2033 pcs Pepa Raraunga MS27466T21F41PA.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Nickel Plated, Electroless
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa SMS27466T21F41PA
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 41
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Waehanga Kaihanga MS27466T21F41PA
Kua whakaratohia te Taimana Nui 21-41 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 41POS WALL MNT W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock
Whakaaetanga Mea A Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Taara Taea -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27466T21F41PB-LC
MS27466T21F41PB-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT
I roto i te taonga: 2109 pcs
Tikiake: MS27466T21F41PB-LC.pdf
RFQ
MS27466T21F41PAL
MS27466T21F41PAL
Kaihanga: Souriau Connection Technology
I roto i te taonga: 2118 pcs
Tikiake: MS27466T21F41PAL.pdf
RFQ
MS27466T21F41S
MS27466T21F41S
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS27466T21F41S.pdf
MS27466T21F41P
MS27466T21F41P
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS27466T21F41P.pdf
MS27466T21F41PA
MS27466T21F41PA
Tikiake: MS27466T21F41PA.pdf
MS27466T21F41P-LC
MS27466T21F41P-LC
Tikiake: MS27466T21F41P-LC.pdf
MS27466T21F41PD
MS27466T21F41PD
Whakaahuatanga: MS27466T21F41PD
Tikiake: MS27466T21F41PD.pdf
MS27466T21F41PA
MS27466T21F41PA
Tikiake: MS27466T21F41PA.pdf
Tikiake: MS27466T21F41P.pdf
MS27466T21F41PL
MS27466T21F41PL
Tikiake: MS27466T21F41PL.pdf
Tikiake: MS27466T21F41PLC.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel