MS27466T21F11SA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27466T21F11SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 11POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS27466T21F11SA.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27466T21F11SA
Tau Wae MS27466T21F11SA Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 11POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2211 pcs Pepa Raraunga MS27466T21F11SA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 21-11 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SMS27466T21F11SA
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 11 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 11 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata 23A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27466T21F11S
MS27466T21F11S
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 11POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1045 pcs
Tikiake: MS27466T21F11S.pdf
RFQ
MS27466T21F11SAL
MS27466T21F11SAL
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 11POS PNL MT
I roto i te taonga: 2403 pcs
Tikiake: MS27466T21F11SAL.pdf
RFQ
MS27466T21F11SB-LC
MS27466T21F11SB-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Tikiake: MS27466T21F11SB-LC.pdf
MS27466T21F11SA
MS27466T21F11SA
Tikiake: MS27466T21F11SA.pdf
MS27466T21F11SC
MS27466T21F11SC
Tikiake: MS27466T21F11SC.pdf