MS27466T21B41SL
Hua Hua
Tau Wae: MS27466T21B41SL
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT
Ngā Rauemi: MS27466T21B41SL.pdf
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27466T21B41SL
Tau Wae MS27466T21B41SL Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3040 pcs Pepa Raraunga MS27466T21B41SL.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 21-41
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Cadmium
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa SMS27466T21B41SL Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 41
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 1 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa Environment Resistant Kei roto -
Tae Housing Olive Drab Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount