MS27466T21B41SA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27466T21B41SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS27466T21B41SA.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27466T21B41SA
Tau Wae MS27466T21B41SA Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1532 pcs Pepa Raraunga MS27466T21B41SA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 21-41 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SMS27466T21B41SA
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 41 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata 7.5A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Olive Drab
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27466T21B41SB
MS27466T21B41SB
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP