MS27466T21B39SA
Hua Hua
Tau Wae: MS27466T21B39SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 39POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS27466T21B39SA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27466T21B39SA
Tau Wae MS27466T21B39SA Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 39POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1400 pcs Pepa Raraunga MS27466T21B39SA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 21-39 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SMS27466T21B39SA
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 39 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 39 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Olive Drab
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27466T21B39PB
MS27466T21B39PB
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: LJT 39C 37#20 2#16 PIN RECP
I roto i te taonga: 4611 pcs
Tikiake: MS27466T21B39PB.pdf
RFQ
MS27466T21B39S
MS27466T21B39S
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 39POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1591 pcs
Tikiake: MS27466T21B39S.pdf
RFQ
MS27466T21B41A
MS27466T21B41A
Whakaahuatanga: 8LT 41C 41#20 PIN RECP
Tikiake: MS27466T21B41A.pdf
MS27466T21B39B
MS27466T21B39B
Whakaahuatanga: 8LT 39C 37#20 2#16 SKT RECP
Tikiake: MS27466T21B39B.pdf
MS27466T21B39SAL
MS27466T21B39SAL
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT
Tikiake: MS27466T21B39SAL.pdf
MS27466T21B39P
MS27466T21B39P
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 39POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS27466T21B39P.pdf
MS27466T21B41AA
MS27466T21B41AA
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT FLANGE 41POS PIN
Tikiake: MS27466T21B41AA.pdf