MS27466T21B16PL
Hua Hua
Tau Wae: MS27466T21B16PL
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN HSG RCPT 16POS WALLMNT PINS
Ngā Rauemi: MS27466T21B16PL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27466T21B16PL
Tau Wae MS27466T21B16PL Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN HSG RCPT 16POS WALLMNT PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2520 pcs Pepa Raraunga MS27466T21B16PL.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 16 Whakamahi Unshielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Male Pins
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti - Kua oti te Rei Aluminum Alloy
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Olive Drab Ētahi Ingoa SMS27466T21B16PL
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 16
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 1 Weeks Waehanga Kaihanga MS27466T21B16PL
Kua whakaratohia te Taimana Nui 21-16 Kōkuhu Rauemi -
Kei roto - Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 16 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Whakaahuatanga CONN HSG RCPT 16POS WALLMNT PINS