MS27466T19F11SAL
Hua Hua
Tau Wae: MS27466T19F11SAL
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSG FMALE 11POS PNL MT
Ngā Rauemi: MS27466T19F11SAL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27466T19F11SAL
Tau Wae MS27466T19F11SAL Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT HSG FMALE 11POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3291 pcs Pepa Raraunga MS27466T19F11SAL.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 19-11
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Nickel
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa SMS27466T19F11SAL Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 11
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa Environment Resistant Kei roto -
Tae Housing Silver Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 11 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount