MS27466T19B32SA
MS27466T19B32SA
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 2048 pcs
Tikiake: MS27466T19B32SA.pdf
RFQ
MS27466T19B32SA
MS27466T19B32SA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
I roto i te taonga: 1835 pcs
Tikiake: MS27466T19B32SA.pdf
RFQ
MS27466T19B32SAL
MS27466T19B32SAL
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT
Tikiake: MS27466T19B32SAL.pdf
MS27466T19B32S
MS27466T19B32S
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT 32POS WALL MT W/SCKT
Tikiake: MS27466T19B32S.pdf
MS27466T19B32SA
MS27466T19B32SA
Whakaahuatanga: CONN RCPT 32POS FLANGE W/SKT
Tikiake: MS27466T19B32SA.pdf
MS27466T19B32PC-LC
MS27466T19B32PC-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT
Tikiake: MS27466T19B32PC-LC.pdf
MS27466T19B32PL
MS27466T19B32PL
Tikiake: MS27466T19B32PL.pdf
MS27466T19B32SA-LC
MS27466T19B32SA-LC
Tikiake: MS27466T19B32SA-LC.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel