MS27466T17F26SAL
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27466T17F26SAL
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT
Ngā Rauemi: MS27466T17F26SAL.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27466T17F26SAL
Tau Wae MS27466T17F26SAL Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2876 pcs Pepa Raraunga MS27466T17F26SAL.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 17-26
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Nickel
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa SMS27466T17F26SAL Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 26
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 1 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa Environment Resistant Kei roto -
Tae Housing Silver Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa - Ko te Hononga Nuturu -
Momo Hoapā Crimp Rahi Hoapā 20
Hoahoa Whakapā Circular Momo Hononga Receptacle Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27466T17F26SB
MS27466T17F26SB
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 2323 pcs
Tikiake: MS27466T17F26SB.pdf
RFQ
MS27466T17F26SB-LC
MS27466T17F26SB-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT
I roto i te taonga: 3836 pcs
Tikiake: MS27466T17F26SB-LC.pdf
RFQ
MS27466T17F26SA-LC
MS27466T17F26SA-LC
Tikiake: MS27466T17F26SA-LC.pdf
MS27466T17F26SA
MS27466T17F26SA
Tikiake: MS27466T17F26SA.pdf
MS27466T17F26S-LC
MS27466T17F26S-LC
Tikiake: MS27466T17F26S-LC.pdf
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Tikiake: MS27466T17F26SA.pdf
MS27466T17F26SL
MS27466T17F26SL
Tikiake: MS27466T17F26SL.pdf
MS27466T17F26SC
MS27466T17F26SC
Tikiake: MS27466T17F26SC.pdf
MS27466T17F26S
MS27466T17F26S
Tikiake: MS27466T17F26S.pdf
MS27466T17F26SD
MS27466T17F26SD
Whakaahuatanga: MS27466T17F26SD
Tikiake: MS27466T17F26SD.pdf
MS27466T17F26SC-LC
MS27466T17F26SC-LC
Tikiake: MS27466T17F26SC-LC.pdf
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Tikiake: MS27466T17F26S.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel