MS27466T13B4SA
Hua Hua
Tau Wae: MS27466T13B4SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 4C 4#16 SKT RECP
Ngā Rauemi: MS27466T13B4SA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27466T13B4SA
Tau Wae MS27466T13B4SA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1988 pcs Pepa Raraunga MS27466T13B4SA.pdf
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-35341
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Olive Green Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27466T13B4S-LC
MS27466T13B4S-LC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT FLANGE 4POS SKT
I roto i te taonga: 2553 pcs
Tikiake: MS27466T13B4S-LC.pdf
RFQ
MS27466T13B4S
MS27466T13B4S
Whakaahuatanga: CONN RCPT 4POS FLANGE W/SKT
I roto i te taonga: 2853 pcs
Tikiake: MS27466T13B4S.pdf
RFQ
MS27466T13B4SA-LC
MS27466T13B4SA-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG FMALE 4POS PNL MT
Tikiake: MS27466T13B4SA-LC.pdf
MS27466T13B4SA
MS27466T13B4SA
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 4POS GOLD CRIMP