JMXHH1G12MSUDSA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
JMXHH1G12MSUDSA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JMXHH1G12MSUDSA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 12POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: JMXHH1G12MSUDSA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JMXHH1G12MSUDSA
Tau Wae JMXHH1G12MSUDSA Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 12POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5206 pcs Pepa Raraunga JMXHH1G12MSUDSA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 100V Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 1-12 Rauemi Hee Polyetherimide (PEI)
Kua oti te Rei - Raupapa JMX
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -20°C ~ 100°C Tau o nga Tauranga 12
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Bulkhead - Rear Side Nut
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP68 - Dust Tight, Waterproof Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 12 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 2.5A Whakaaetanga Mea Copper Nickel