JMXFH1G12FSUDSM
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
JMXFH1G12FSUDSM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JMXFH1G12FSUDSM
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 12POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: JMXFH1G12FSUDSM.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JMXFH1G12FSUDSM
Tau Wae JMXFH1G12FSUDSM Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 12POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3532 pcs Pepa Raraunga JMXFH1G12FSUDSM.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 100V Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 1-12 Rauemi Hee Polyetherimide (PEI)
Kua oti te Rei - Raupapa JMX
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 12
Whakaahuatanga Taipitopito 12 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 2.5A