JMXFH1G10FSUDSM
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
JMXFH1G10FSUDSM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JMXFH1G10FSUDSM
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 10POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: JMXFH1G10FSUDSM.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JMXFH1G10FSUDSM
Tau Wae JMXFH1G10FSUDSM Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 10POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3083 pcs Pepa Raraunga JMXFH1G10FSUDSM.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 100V Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 1-10 Rauemi Hee Polyetherimide (PEI)
Kua oti te Rei - Raupapa JMX
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 2.5A