JBXSR1G10FSSDPMR
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JBXSR1G10FSSDPMR
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: JBXSR1G10FSSDPMR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JBXSR1G10FSSDPMR
Tau Wae JBXSR1G10FSSDPMR Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1908 pcs Pepa Raraunga JBXSR1G10FSSDPMR.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 300V Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 1 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome over Nickel Raupapa JBX
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Free Hanging (In-Line); Panel Mount Tae Whakatu Bulkhead - Rear Side Nut
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP40 Ngā āhuatanga Backshell, Boot Adapter
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 2.5A Whakaaetanga Mea -