JBXSA2G16MWSDSMR
Hua Hua
Tau Wae: JBXSA2G16MWSDSMR
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 16POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: JBXSA2G16MWSDSMR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JBXSA2G16MWSDSMR
Tau Wae JBXSA2G16MWSDSMR Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 16POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1905 pcs Pepa Raraunga JBXSA2G16MWSDSMR.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 730V Whakamutunga -
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 2 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome over Nickel Raupapa JBX
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 16
Momo Tae Free Hanging (In-Line); Panel Mount Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP40 Ngā āhuatanga Backshell, Boot Adapter
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Gold
Whakatauranga onamata 6A Whakaaetanga Mea -