JBXSA2G12MWSDSMR
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JBXSA2G12MWSDSMR
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 12POS PNL MNT PIN
Ngā Rauemi: JBXSA2G12MWSDSMR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JBXSA2G12MWSDSMR
Tau Wae JBXSA2G12MWSDSMR Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT 12POS PNL MNT PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1897 pcs Pepa Raraunga JBXSA2G12MWSDSMR.pdf
Putanga - Kua tohua 830VDC Patohia nga huanga IP40
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Brass, Chrome over Nickel
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa JBX
RoHS Tūnga Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Waehanga Kaihanga JBXSA2G12MWSDSMR Kua whakaratohia te Taimana Nui 2
Ngā āhuatanga Cable Clamp, Shielded Whakaahua nui 12 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Whakaahuatanga CONN RCPT 12POS PNL MNT PIN Whakatauranga onamata 7A