JBXFC2G18MWSDSMR
Hua Hua
Tau Wae: JBXFC2G18MWSDSMR
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 18POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: JBXFC2G18MWSDSMR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JBXFC2G18MWSDSMR
Tau Wae JBXFC2G18MWSDSMR Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 18POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1210 pcs Pepa Raraunga JBXFC2G18MWSDSMR.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 660V Whakamutunga -
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 18
Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP40 Ngā āhuatanga Backshell, Boot Adapter
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Gold
Whakatauranga onamata 5.5A Whakaaetanga Mea -