JBXFC2G16MWSDSMR
Hua Hua
Tau Wae: JBXFC2G16MWSDSMR
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: JBXFC2G16MWSDSMR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JBXFC2G16MWSDSMR
Tau Wae JBXFC2G16MWSDSMR Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1352 pcs Pepa Raraunga JBXFC2G16MWSDSMR.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 730V Whakamutunga -
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 16
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Gold
Whakatauranga onamata 6A Whakaaetanga Mea -