JBXER3G22FSSDSR019
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JBXER3G22FSSDSR019
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 22POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: JBXER3G22FSSDSR019.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 951 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 951 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JBXER3G22FSSDSR019
Tau Wae JBXER3G22FSSDSR019 Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 22POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 951 pcs Pepa Raraunga JBXER3G22FSSDSR019.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 560V Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 3 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome over Nickel Raupapa JBX
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 22
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Bulkhead - Rear Side Nut
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP40 Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 22 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 5.5A Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 19.7µin (0.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Industrial, Instrumentation, Medical, Telecommunications
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
JBXER3G22FSSDSR
JBXER3G22FSSDSR
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 22POS SOLDER CUP