JBXER3G14FPSDSR
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JBXER3G14FPSDSR
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 14POS PNL MNT SKT PCB
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JBXER3G14FPSDSR
Tau Wae JBXER3G14FPSDSR Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT 14POS PNL MNT SKT PCB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1695 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 830VDC Patohia nga huanga IP40
Whakamutunga Solder Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Brass, Chrome over Nickel
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa JBX
RoHS Tūnga Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 14 Momo Tae Panel Mount, Bulkhead; Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Waehanga Kaihanga JBXER3G14FPSDSR Kua whakaratohia te Taimana Nui 3
Ngā āhuatanga Shielded Whakaahua nui 14 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
Whakaahuatanga CONN RCPT 14POS PNL MNT SKT PCB Whakatauranga onamata 9A