JBXER2G10FQSDSR
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JBXER2G10FQSDSR
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 10POS GOLD SLDR
Ngā Rauemi: JBXER2G10FQSDSR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JBXER2G10FQSDSR
Tau Wae JBXER2G10FQSDSR Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 10POS GOLD SLDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1899 pcs Pepa Raraunga JBXER2G10FQSDSR.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 830V Whakamutunga Solder
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 2 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome over Nickel Raupapa JBX
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle Tae Whakatu Bulkhead - Rear Side Nut
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP40 Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
Whakatauranga onamata 8A Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 19.7µin (0.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Industrial, Instrumentation, Medical, Telecommunications
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
JBXER2G08FSSDSR
JBXER2G08FSSDSR
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 2225 pcs
Tikiake: JBXER2G08FSSDSR.pdf
RFQ
JBXER2G08FCNDSR
JBXER2G08FCNDSR
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 8POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1887 pcs
Tikiake: JBXER2G08FCNDSR.pdf
RFQ
JBXER2G10FQSDS
JBXER2G10FQSDS
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 10POS GOLD SLDR