JBXEP2G10FQSDS
Hua Hua
Tau Wae: JBXEP2G10FQSDS
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 10POS GOLD SLDR
Ngā Rauemi: JBXEP2G10FQSDS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JBXEP2G10FQSDS
Tau Wae JBXEP2G10FQSDS Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 10POS GOLD SLDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1710 pcs Pepa Raraunga JBXEP2G10FQSDS.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 830V Whakamutunga Solder
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 2 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome over Nickel Raupapa JBX
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP40
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold Whakatauranga onamata 8A