JBXEP2A12FQSDS
Hua Hua
Tau Wae: JBXEP2A12FQSDS
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 12POS GOLD SLDR
Ngā Rauemi: JBXEP2A12FQSDS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JBXEP2A12FQSDS
Tau Wae JBXEP2A12FQSDS Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 12POS GOLD SLDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1267 pcs Pepa Raraunga JBXEP2A12FQSDS.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 830V Whakamutunga Solder
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 2 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome over Nickel Raupapa JBX
Packaging Bulk Whakatakotoranga A
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 12
Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Tiaki Ingoa IP40 Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
Whakatauranga onamata 7A Whakaaetanga Mea -