JBXEA3G10FCSDS
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
JBXEA3G10FCSDS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JBXEA3G10FCSDS
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 10POS PNL MNT SKT CRMP
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JBXEA3G10FCSDS
Tau Wae JBXEA3G10FCSDS Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT 10POS PNL MNT SKT CRMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1800 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 660VDC Patohia nga huanga IP40
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Brass, Chrome over Nickel
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa JBX
RoHS Tūnga Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 10 Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front or Rear Side Nut
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Waehanga Kaihanga JBXEA3G10FCSDS Kua whakaratohia te Taimana Nui 3
Ngā āhuatanga Shielded Whakaahua nui 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Whakaahuatanga CONN RCPT 10POS PNL MNT SKT CRMP Whakatauranga onamata 12A