JBXEA2J18MSSDS
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JBXEA2J18MSSDS
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 18POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: JBXEA2J18MSSDS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JBXEA2J18MSSDS
Tau Wae JBXEA2J18MSSDS Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 18POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1913 pcs Pepa Raraunga JBXEA2J18MSSDS.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 660V Whakamutunga Solder Cup
Packaging Bulk Whakatakotoranga J
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 18
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Bulkhead - Front or Rear Side Nut
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP40 Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 5.5A Whakaaetanga Mea -