D38999/26WH55SC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/26WH55SC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 991 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 991 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/26WH55SC
Tau Wae D38999/26WH55SC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 991 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL H
Rahi Hiku - Whakauru 23-55 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Ētahi Ingoa D3899926WH55SC
SD38999/26WH55SC
Whakatakotoranga C Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 55 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata 7.5A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Olive Drab
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Marine, Military
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/26WH55SD
D38999/26WH55SD
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 973 pcs
Tikiake:
RFQ
D38999/26WH55SC-LC
D38999/26WH55SC-LC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG STRGHT 55POS SKT
I roto i te taonga: 1668 pcs
Tikiake: D38999/26WH55SC-LC.pdf
RFQ
D38999/26WH55SD-LC
D38999/26WH55SD-LC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE
I roto i te taonga: 5897 pcs
Tikiake: D38999/26WH55SD-LC.pdf
D38999/26WH55SB-LC
D38999/26WH55SB-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 55POS INLINE
Tikiake:
Tikiake: D38999/26WH55SB-LC.pdf
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
D38999/26WH55SB
D38999/26WH55SB
Tikiake: D38999/26WH55SB.pdf
D38999/26WH55SC-LC
D38999/26WH55SC-LC
D38999/26WH55SC-LC
D38999/26WH55SC-LC
Tikiake: D38999/26WH55SB.pdf
D38999/26WH55SC
D38999/26WH55SC
Whakaahuatanga: CONN PLUG 55POS STRAIGHT W/SCKT
I roto i te taonga: 861 pcs
Tikiake: D38999/26WH55SC.pdf
I roto i te taonga: 859 pcs
Tikiake: D38999/26WH55SD.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel