D38999/26WH53SC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/26WH53SC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua MILDTL 38999 III PLUG
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/26WH53SC
Tau Wae D38999/26WH53SC Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1328 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL H
Rahi Hiku - Whakauru 23-53 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 874D38999/26WH53SC
Whakatakotoranga C Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 53 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 53 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
Whakatauranga onamata 7.5A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Olive Drab
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Marine, Military
Ngā Hua e hāngai ana
D38999/26WH53SB
D38999/26WH53SB
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: MILDTL 38999 III PLUG
I roto i te taonga: 1243 pcs
Tikiake:
RFQ
D38999/26WH53SD
D38999/26WH53SD
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 53POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1064 pcs
Tikiake:
RFQ
D38999/26WH53SC
D38999/26WH53SC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations